X
کارگروه شرکتها و امور تجارتی

کسب و کار های کوچک چه هستند؟ و چگونه ایجاد می شوند؟

کسب و کارهای کوچک

amiri-soh 0 958 رتبه مطلب: بدون رتبه


به منظور تحلیل آماری و با قاعده در خصوص کسب و کار کوچک ، باید گفت که این مقوله دارای قوانین اجرایی تجاری است. هر صنعتی بر اساس درآمد و میزان استخدام سالانه ، اندازه استانداردی را برای خود تعریف می‌کند. در بیشتر موارد این تعریف به واسطه نمایندگی‌های دولتی تعریف می‌شود تا تحت قوانین تغییرپذیر دولتی تحلیل ‌هایی را صورت دهند. به علاوه ، این استانداردها برای برنامه‌هایی که در خصوص کمک بهبود به امور مالی است کارا می‌باشد. کسب و کار کوچک بصورت مستقل است و هر شرکتی با کمتر از ۵۰۰ پرسنل در این حیطه قرار می‌گیرد. این اندازه مرسومترین استاندارد تعریف شده است. در آمریکا حدود ۵/۲۲ میلیون کسب و کار مستقل از کشاورزی و زراعت وجود دارد که ۹۹ درصد آن کسب و کار کوچک(Small Business) به حساب می‌آیند.

کسب و کار اینترنتی چیست؟

کسب و کار اینترنتی را چگونه و چطور راه اندازی کنیم؟

amiri-soh 0 912 رتبه مطلب: بدون رتبه

کسب و کار اینترنتی چیست ؟ به مجموعه کارهایی که در فضای اینترنت انجام میشود کسب و کار اینترنتی می گویند.به طور مثال:شما در گذشته برای خرید ساعت به فروشگاه ساعت فروشی می رفتید و ساعت می خریدید اما در حال حاضرشما ساعت را می توانید از اینترنت هم تهیه کنید ،بیشتر از۷۵% از کسب و کارها می توانند تبدیل به کسب وکار اینترنتی شوند.آگر شما کسب وکار دارید اما کسب و کار اینترنتی ندارید و از اینترنت پول در نمی آورید سخت در اشتباهید و از رقیبان خود عقب ماند اید.

اصول و تفکرات استراتژیک در سازمان ها

7 اصل اصول و تفکرات استراتژیک در سازمان

amiri-soh 0 991 رتبه مطلب: بدون رتبه

) استراتژی : استراتژی برگرفته از یک واژه یونانی بنام استرات گوس است ،یعنی طرح جنگ، و آئین و قواعد رزم¹ نیز گفته شده است، بدین معنی که یک ژنرال باید برای پیروزی در جنگ طرحی را ارئه نماید که تمامی ابعاد آن دیده شود. بنابراین یک مدیر هم در سازمان باید برای روابط حقوقی سازمانی اش طرحی را ارائه نماید تا تهدیدها به حداقل برسد و از فرصت ها حداکثر استفاده و بهره را ببرد.

مدیر سازمان باید برای طراحی استراتژی سازمان دارای تفکر استراتژیک باشد و تفکر استراتژیک لازم است را بشناسد و نسبت به رعایت آنها در سازمان کوشا باشد و البته درحوزه امور حقوقی نیز اصول مربوطه را به کار ببندد

دعاوی قانون کار

دعاوی قانون کار فرما و کارگر

amiri-soh 0 915 رتبه مطلب: بدون رتبه

شغل، جز جدای ناپذیر زندگی تمامی افراد، هم در عرصه داخلی و هم در عرصه بین المللی، از اهمیت زیادی برخوردار است و رشد و توسعه کشور ها با جریان کاری و اشتغالی مستقل و سازنده مردمان، عجین می باشد.

در واقع می توان گفت که شغل، عبارت است از وظایف مشابه و مرتبطی که به عهده یک فرد در مقابل دریافت حقوق و دستمزد گذاشته می شود.

استراتژی کسب و کار در کرونا

چگونه کسب و کار فعال خود را داشته باشیم

amiri-soh 0 933 رتبه مطلب: بدون رتبه

ویروس کرونا یکی از جدیدترین و خطرناک‌ترین ویروس‌های شناخته شده است که این روزها تاثیر بسیار زیادی روی کسب‌ و کارهای آنلاین و سنتی داشته است. هر ساله اسفند ماه یکی از بهترین ماه‌های مالی برای صاحبان کسب و کار بود اما این روزها با شیوع چشم‌گیر کرونا در سراسر دنیا از جمله ایران کسب و کارها با مشکلات زیادی مواجه بوده‌اند. کسب و کارهای سنتی مانند مغازه‌ها و فروشگاه‌های فیزیکی تا حد زیادی به تعطیلی کشیده شده‌اند اما باید در نظر داشته باشید که در همین روزهای سخت بعضی از کسب و کارها فروش چند برابری محصولات و خدمات‌شان را تجربه کرده‌اند.

حقوق مدنی سازمان ها

حقوق مدنی

amiri-soh 0 1219 رتبه مطلب: بدون رتبه

حقوقی :

حقوق مدنی مهم ترین شاخه حقوق خصوصی است که به بررسی و تنظیم روابط افراد جامعه با یکدیگر صرفنظر از عنوان و موفقیت اجتماعی آنها می پردازد.

استراتژی در سازمان

استراتژی مدیران

amiri-soh 0 1125 رتبه مطلب: بدون رتبه
  استراتژی : استراتژی برگرفته از یک واژه یونانی بنام استرات گوس است یعنی طرح جنگ ، و آئین و قواعد رزم نیز گفته شده است ، بدین معنی که یک ژنرال باید برای پیروزی در جنگ طرحی را ارئه نماید که تمامی ابعاد آن دیده شود.بنابراین یک مدیر هم در سازمان باید برای روابط حقوقی سازمانی اش طرحی را ارائه نماید تا تهدیدها به حداقل برسد و از فرصت ها حداکثر استفاده و بهره را ببرد.
RSS